KAPAT FİLTRELE
GERİ Tükenmez Kalem max : 1430.52 TL min : 15.20 TL
Lamy (25)
Scrikss (15)
Faber-Castell Fine Writing (10)
Visconti (10)
Cross (8)
Otto Hutt (8)
Kaweco (7)
Zebra (5)
Faber-Castell (4)
Parker (4)
Moleskine (1)
Napkin (1)
Fiyat aralığı

Tükenmez Kalem Markaları ve Fiyatları

Tükenmez kalem markaları ve çeşitleri adına aradığınız tüm ürünleri uygun fiyatlara mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Tükenmez kalem Çeşitleri & Markaları ve Fiyatları

Yazı yazmamıza fırsat sunan araç ve gereçler her ofiste yâda evde bunun yanında okullarda mutlaka kullanılması gereken olmazsa olmaz ürünlerdir. Not almak istediğimiz zaman mutlaka yanımızda bulunması gerekli olan ürün gruplarıdır. Bu araç gereçler arasında ise en yaygın olarak kullanılan ürünler arasında ise tükenmez kalem gelmektedir. Tükenmez kalemler için mağazamızda yer alan binlerce ürün arasından beğendiğiniz ürünlere uygun fiyatlara hemen sahip olabilirsiniz.

Kamu kurumlarında ve özel şirketlerde sıkça kullanılan kalem grubu tükenmez kalem çeşitleridir. Herhangi bir silgi ile yazdığınızı silemezsiniz, sadece kendisine has bir silgisi mevcuttur. Tükenmez kalem ürünlerini tekli olarak satın alabileceğiniz gibi çoklu setler halinde de satın almanız mümkündür. Mağazamızdan tükenmez kalem seti ürün grubunu içerisinde birçok çeşitle uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Mağazamızdan ayrıca bazı durumlarda farklı renklerle işaretleme yapabilmeniz için renkli tükenmez kalem ürünlerini de kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ayrıca mağazamızda Scrikss, Lamy, Parker, Faber Castell, Cross, Visconti gibi tükenmez kalem markaları arasında beğendiğiniz çeşitleri de rahatlıkla bulabilirsiniz. Mağazamızdan gene tükenmez kalem fiyatları için ürünlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.