Üçdörtbeş yayınları

Üçdörtbeş Yayınlarının Öğrencilerimize Katkıları

Zorlu sınavı kazanabilmek adına öncesinde bol soru çözmek ve pratik yapmak gerekmektedir. Soru çözümlemek çalışılan konuların daha iyi anlaşılmasını sağlamaktadır. Ayrıca sınav öncesinde de oldukça pratik sağlamaktadır. Soru çözümleyen öğrencilerimiz çözümlemeyenlere göre daha büyük başarılar göstermektedirler. Üçdörtbeş yayınları içerisinde yer alan önemli noktalar, sorulan soruları da vurgulamaktadır. Uzman eğitmenler tarafından hazırlanmış olan sorular çok fazla çözüldüğü zaman, öğrencilerimiz sınavı çok rahat bir şekilde kazanabilmektedirler. Soru çözümlemek beyin içerisinde yer alan bilginin dışarı çıkmasına olanak sağlamaktadır. Bilginin nasıl kullanılacağı hakkında öğrencilerimizi bilgilendirmektedir. Ayrıca öğrencilerimizin soru sorma tekniklerinin gelişimine de büyük oranlarda kolaylık sağlayacaktır. Bilginin farklı şekillerde nasıl sorulduğunun mantığını öğrencilerimize öğretmede çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Üçdörtbeş TYT Matematik Kitaplarıyla Sayısal Üstünlük Kazanın

Üçdörtbeş TYT Matematik kitaplarıyla üniversite giriş sınavı YKS’nin ilk oturumu olan TYT sınavında matematik sorularının %33’lük ağırlığı bulunmaktadır. Bu oranda tüm alanlara büyük oranda etki etmektedir. Üniversite okumak isteyen öğrencilerimiz için bu oran oldukça ciddi önem arz etmektedir. Konuların içeriği güncel ÖSYM müfredatlarına uygun bir şekilde hazırlanmış olan ürünler, hem öğrencilerin hem de eğitimcilerin üniversite sınavında ne tarz sorular çıktığına dair oldukça aydınlık bilgiler sunmaktadır. Kitaplar içerisinde yer alan konular yeni nesil sorular olmakla birlikte kolay, orta ve zor olarak bölümlere ayrılmaktadır. Öğrencilerimiz bu ürünlerle kolaydan başlayarak zora doğru soru çözümleriyle çalışmalarına devam etmektedirler.

Üçdörtbeş Yayınları Çözümleriyle Dilediğiniz Üniversitenin Kapılarını Aralayın

Üçdörtbeş yayınları çözümleriyle hayalini kurduğunuz üniversitenin hazırlıklarına hemen başlayabilirsiniz. Mağazamızda yer alan yayınevi ürünlerinden dilediğinizi kolay bir şekilde hemen satın alarak çözümlemeye başlayabilirsiniz.