KAPAT FİLTRELE
GERİ Umix max : 156.00 TL min : 6.00 TL
Okul Defteri (7)
Çıtçıt Dosya (1)
Körüklü Dosyalar (1)
Umix (49)
Bant Kesme Makineleri (1)
Ofis Masaüstü Malzemeleri (34)
El İşi Malzemeleri (7)
Umix temizle
Fiyat aralığı

Umix / 47 ürün

En ucuz trendix çelik suluklar, mataralar ve fiyatlarıyla ilgili olarak mağazamızda birbirinden güzel aynı zamanda kaliteli birçok ürünü bir arada bulabilirsiniz. Fırsatlar için hemen alışverişe başlayın.

Trendix Çelik Mataralar-Suluklar Fiyatları

Trendix Çelik Mataralar-Suluklar Fiyatları


Sağlığınızı koruyabilmek adına en önemli etkenlerden birisi de düzenli olarak su içmekten geçer. Her insanın dikkat etmesi gerekli olan konulardan birisi düzenli olarak su tüketmektir. Bir insanın günlük içmesi gereken su miktarı ortalama 1,5 – 2lt civarında olması gerektiği konusunda uzmanlar sık sık uyarı yapmaktadır. Trendix çelik su mataraları gerekli olan suyu her zaman yanınızda taşımanıza olanak tanımakta olan ürünlerdir. Günlük düzenli bir tempoda spor faaliyetleriyle uğraşan birisi iseniz bu ürünleri mutlaka her zaman aralığında yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Ürün sadece su için değil hem meyve suyu, hem soğuk sıvılar hem de kahve gibi sıcak sıvıları yanınızda bulundurmanız için oldukça idealdir.

Bulunduğumuz bu yıllarda sağlıklı beslenmenin ve sağlıklı bir yaşamın önemi her geçen gün daha da artış gösterdikçe Trendix çelik sulukların önemi daha da artmaya başlamıştır. Kaliteli ve oldukça başarılı materyaller kullanılarak üretimi gerçekleştirilen bu ürün sayesinde dilediğiniz her yerde rahatlıkla su ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca ürünler sıcak olan ürünleri belirli saatlere kadar ilk sıcaklığında ki halinde korumaktadır. Evinizde hazırlamış olduğunuz kahvenizi ürünün içerisine aktararak istediğiniz yerde kahve keyfi yapabilirsiniz. Ürünlerin üretimlerinde cam, çelik gibi birbirinden farklı malzemeler kullanılarak üretimleri gerçekleştirilmektedir ürünlerin. Ürünlerin birçoğunda çocuklarımızın çok sevdiği çizgi film karakterleri, emoloji tasarımları gibi görseller yer almaktadır. Bu tür ürünleri çocuklarınız için mağazamızdan hemen uygun rakamlara satın alabilirsiniz. Trendix çelik suluklar mataralar için ürün çeşitlerimizi hemen inceleyebilirsiniz.

Kapakları oldukça kullanışlı olan tek elle dahi rahatlıkla kullanılabilen bu ürünler kapaklarında bulunan klips sayesinde rahatlıkla açılmaktadır. Düzenli olarak kamp yapan biriyseniz bu ürün grupları tam da size göre. En ucuz rakamlara mağazamızdan tedarik edebileceğiniz bu güzel ürünler mutlaka sizde de bulunmalı. Ayrıca ürünler üretilirken sağlığınızı tehdit edici hiçbir malzeme üretimlerinde yer almamaktadır. Ürünlerin birçok rengi bulunmaktadır. Ayrıca boyut olarak ta yine farklı ebatlarda mağazamızdan bulabilirsiniz. Çelik mataralar suluklarla ilgili mağazamızda fiyatlarımızı inceleyebilir, uygun fiyatlı olarak herkesin faydalanması için mağazamızda bulundurduğumuz ürünlerimizi sizde şimdi bir sevdiğinize hediye olarak alabilir, çocuklarınız için yâda kendiniz için hemen satın alabilirsiniz.