KAPAT FİLTRELE
GERİ Usb Bellek Ve Cdler max : 199.00 TL min : 25.00 TL
Sandisk (5)
Fiyat aralığı

USB Bellek Çeşitleri ve CD Çeşitleri

Usb bellek ve CD çeşitleri mağazamızda uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. Hemen alışverişe başlayarak fırsatlarımızdan yararlanmanızın tam zamanı.

USB Bellekler Mağazamızda Sizlerle

USB bellekler, bellekler ve çeşitli uzantıda dosya türlerinin bilgisayarlar arası aktarımlarını sağlamak için günümüzde sıkça tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Yüksek veri depolanmasına yardımcı olurlar ve kullanımları oldukça kolaydır. Birçok kişi boyutu ve kullanımı itibari ile anahtarlıklarında taşımaktadırlar bu ürünleri. Sandisk USB bellekler mağazamızda sizleri bekliyor.

USB Bellek En Çok Tercih Edilen Ürünler Arasındadır

USB Bellek veri depolama ve veri aktarımı süreçlerinde oldukça etkin bir rol üstlenmektedir. Oldukça küçük bir yapıda bulundukları için taşıması çok kolaydır. Anahtarlığımızda yâda cebimizde de taşınabilmektedir. Yüksek ölçeklerde veri depolama özellikleri bulundurdukları için günümüzde yoğun bir ilgi görmektedir. Tercih ederken ne kadar boyutta verimiz var bunun tercih edilmesi buna göre seçim yapılması gerekmektedir. Küçük boyutlu veriler saklanacaksa 2GB ile 8GB arası bir bellek kapasitesi yeterli olurken daha büyük verilerin seçiminde daha büyük hafıza alanları tercih edilmelidir. USB bellek seçiminizi yukarıda yer alan etmenlere göre seçebilirsiniz. Sandisk USB bellek modelleri müşterilerimizin en çok talep ettiği ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

USB Bellek Fiyatları

USB bellek fiyatları belleklerin depolama alanları, bağlantı tipleri, malzemenin markası ve kalitesi, giriş seçeneklerine göre değişkenlik göstermektedir. Tasarımsal özelliklerde ürünün fiyatına doğrudan etki etmektedir. Metal ürünler ise genellikle diğer ürün gruplarına göre daha pahalı olarak görülmektedir. Sandisk USB bellek fiyatları en uygun rakamlarla mağazamızda. Hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

CD ve DVD Sarf Malzeme Ürün Grupları

CD ve DVD çeşitleri, aynı zamanda ürünlerin saklanması için zarfları eski zamanlara oranla gittikçe düşmektedir. Günümüzde baktığımızda ise gene birçok alanda etkin olarak kullanımını sürdürmektedir.

CD ve DVD Fiyatları Mağazamızda Uygun Fiyatlarla Sizleri Bekliyor

CD ve DVD fiyatları mağazamızda oldukça uygun fiyatlardadır. Genelde 50’li ve 100’lü ergonomik paketlerde satışı gerçekleştirilmektedir. CD ve DVD zarfları da renkli ve beyaz renk seçenekleri ile hemen hemen normal zarf çeşitleri ile aynı fiyattadır.