Üyelik Sözleşmesi

ÜYELİK HAKKINDA

Mağazamıza üye olabilmek için “Üye İşlemleri” sayfamıza giderek ilgili alanları doldurmanız yeterli olacaktır. Üyelik bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir biçimde doldurmanız, iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli tarafınıza ulaşabilmesi için lütfen bilgilerinizi dikkatli ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.

Mağazamıza üye olmak oldukça kolay ve hızlı bir işlemdir. Mağazamıza üye olmanız, hiçbir yükümlük altına girdiğinizi ifade etmemektedir. Ancak alışveriş işlemlerinize başlamadan önce muhakkak satış sözleşmesini dikkatle okumanız gerekmektedir. İstediğiniz zaman mağazamızdan üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.

ÜYELİK İPTALİ

Üyelerimiz istedikleri zaman mağazamızdan üyeliklerini iptal etme hakkına sahiptirler. Üyeliğini sonlandıran müşterilerimizin sonrasında mağazamız ile tüm ilişkileri kesilmiş olacaktır. Üyelerimizin üyeliklerini sonlandırmaları için üye giriş işlemlerini gerçekleştirdikten sonra “İletişim Bilgileri” sayfamızdan üyelik iptali taleplerini tarafımıza iletmeleri gerekmektedir.

Aşağıda yer alan durumlardan herhangi birisinde üyelik iptal işlemi gerçekleşmemektedir. Bunlar;

• Sisteme kayıtlı bulunan üyemizin vermiş olduğu sipariş üzerinden 60 gün geçmemiş ise

• Üyemiz, sisteme kayıt işlemi gerçekleştirdiği mail adresinden farklı bir mail adresi ile iptal talebinde bulunduysa

• Üyemize sisteme kayıtlı olduğu bilgilerden ulaşılamıyor ise

Yukarıda saymış olduğumuz maddelerden herhangi birisi ile karşılaştığımız durumlarda üyelik iptal işlemi gerçekleşmemektedir.

Aşağıda yer alan durumlardan herhangi birisi ile karşılaştığımız durumlarda ise üyelik tarafımızca iptal edilmektedir. Bunlar;

• Sistemde kaydı bulunan müşterimiz ahlak dışı mesajlar gönderiyor yâda yorum yapıyorsa

• Sistemde kaydı bulunan müşterimiz sahtekârlık girişiminde bulundu ise

• Sistemde kaydı bulunan müşterimiz sisteme ve Atlas Kırtasiye ismine zarar vermeye yönelik bir girişimde bulunduysa

Yukarıda saymış olduğumuz durumlardan herhangi birisi ile karşılaştığımız durumlarda ise üyelik durumu tarafımızca iptal edilmektedir.

ÜYE GÜVENLİĞİ

Üyelerimizin güvenliği için mağazamızda her türlü önlem alınmış durumdadır. Bu alınmış olan önlemlerin yanında üyelerimizde kendi bilgilerinin güvenliklerinden sorumludurlar. Mağazamıza giriş yapmakta kullanmış olduğunuz kullanıcı bilgilerinizi güvenliğiniz açısından kimse ile paylaşmayınız. Güvenli olmadığına dair şüphe duyduğunuz bilgisayarlardan üye girişi yapmayınız.

Farklı adres

• Her üyemiz için sipariş sonlandırırken kendi kayıtlı adresleri haricinde farklı adres girebilecekleri bir adres bölümü bulunmaktadır

• Adres bölümünü arkadaşlarınıza hediye olarak göndereceğiniz bir alan olarak kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde kullanabilmeniz için düşünülmüş bir alandır. Örneğin; Çalıştığınız şirketin farklı şubelerinde bulunacağınız dönemlerde veya yazlıkta kaldığınız dönemlerde yâda faturanızın size, siparişinizin ise bir arkadaşınıza ulaşmasını istemeniz gereken durumlarda.

Ürün Yorumları

• Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılar ile paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli bir hal alacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır.

• Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerek hususlar; Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösterin. Yorumlar incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir.