KAPAT FİLTRELE
GERİ Zeka Oyunları max : 599.90 TL min : 19.50 TL
Anne (39)
Smart games (13)
Clementoni (8)
Pal oyuncak (5)
Neo (4)
Bubu (4)
Redka (2)
Orchard (2)
Ravensburger (2)
Haba (2)
Toyo (1)
Samatlı (1)
Professor puzzle (1)
Hasbro (1)
Mattel (1)
35
6
Fiyat aralığı

Eğitici Zeka ve Akıl Oyunları

Zeka ve Akıl oyunları ile ilgili mağazamızda yüzlerce kaliteli ürün arasından beğendiğiniz eğitici zeka oyunlarını uygun fiyatlara hemen satın alabilirsiniz.

Eğitici Zekâ ve Akıl Oyunları

Bir çocuğun 10 yaşına kadar almış olduğu eğitim zekâ gelişimi açısından çocuğa büyük oranda katkı sağlamaktadır. Çocuklarımızın okuduğu kitaplardan tutun ki oynamış olduğu oyunlara kadar birçok şey zekâ gelişimlerine büyük oranlarda fayda sağlamaktadır. Bu süreçte hem çocukların velileri hem de öğretmenlere büyük iş düşmektedir. Neden düşüyor? Derseniz de çocuklar günün yarısına kadar olan süreci okulda geri kalan süreci de evlerinde geçirmektedirler. Bu nedenle en çok aile bireyleri ve öğretmenlerini görmektedirler. Bu süreçte çocuklarımızın kendilerini daha da geliştirebilmeleri adına eğitici ve öğretici özelliği çok yüksek olan zekâ ve akıl oyunları ile vakit buldukça zaman geçirmeleri gelişimleri açısından yüksek oranlarda katkılar sağlayacaktır.

Ayrıca bu ürün grubuna ek olarak mağazamızda yer alan  aile oyunları kategorimizde yer alan ürünlerimiz ile de sevdiklerinizle beraber keyifli zaman geçirebilirsiniz.