Esenkent Mah. Süleyman Demirel Cad. Bina No: 32 Dükkan No : 1 - 2 Esenyurt / İstanbul
Pazartesi - Pazar 09:00-22:00
+90 850 255 05 22

Hakkımızda

Atlas Kırtasiye > Hakkımızda

Vizyonumuz

Atlas Okul Gereçleri ve Kırtasiye Ürünleri olarak hedefimiz gelecek nesillerin daha bilgili, alanında daha nitelikli olmalarını desteklemek açısından ihtiyaç duymuş oldukları tüm derslere yardımcı, kaynak kitapları en uygun fiyat politikasıyla sunmak, ayrıca ülke gençliğinin önüne açacak sosyal aktivitelere, gönüllü projelere imza atmak, ülkemizin ilerlemesine yönelik çalışmalarda yoğun olarak görev almaktır.

Misyonumuz

Türkiye geneli tüm öğrencilerimizin eşit olanaklarda yardımcı, kaynak kitaplardan yararlanabilmesi adına her zaman eşitlikçi fiyat politikamızı tüm ürünlerimize yansıtmakta, ayrıca kırtasiye malzemelerinin genelinin satışını yapma ayrıca bunun yanında, oyuncak, sanatsal malzemeler, puzzle, Lego gibi ürünlerinde de satışlarını gerçekleştirmekte, kaliteyi en uygun fiyatlara müşterilerimize sunmaktayız.

Online Alışveriş

Türkiye geneli kargo hizmetimiz sayesinde online satış ağımızdan müşterilerimizin her bölgeden faydalanabilmesine olanak sağlıyoruz. Nerede olursanız olun mağazamızdan alışverişinizi gerçekleştirebilir, ürünlerinizi kapınızdan teslim alabilirsiniz.

Ödeme Kolaylığı

Online alışverişlerinizle ilgili olarak farklı ödeme seçenekleriyle müşterilerimize kolaylık sunuyoruz. Kredi kartıyla ödeme, Kapıda ödeme, EFT, Havale ödeme yöntemlerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Etkinliği Kaçırmayın!

Hemen buradan Atlas Okul Gereçleri ve Kırtasiye Ürünleri olarak gerçekleştirmiş olduğumuz etkinlikleri inceleyebilir, fırsatlardan en güzel şekilde faydalanabilirsiniz.