5,0 (0)

Lego Disney Princess Antonio'nun Sihirli Kapısı 43200


Ürün Kodu : P-167221
Barkod : 5702017097435
Lego Disney Princess Antonio'nun Sihirli Kapısı 43200
339,90 TL

200 TL ve Üzeri
Kargo Ücretsiz
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Lego Disney Princess Antonio'nun Sihirli Kapısı 43200

Çift taraflı, kilitli ve açılan bir ‘kapı’ ile ortasında bir modelden oluşan, kişiselleştirmek için çıkartma kağıdı, basılı yapım talimatları ve dijital Instructions PLUS içeren bu LEGO ǀ Disney Antonio’nun Sihirli Kapısı (43200) setinin içi macerayla dolu.

LEGO Yapım Talimatları uygulamasını kullanarak çocuklar modeli ekranda yakınlaştırabilir, döndürebilir ve görüntüleyebilir.

Bu yönlendirmeli süreç, daha küçük model severlerin bile usta model yapıcılar olmasını sağlar… muhteşem!

Taşınabilir oyun Disney hayranları, her yere götürebilecekleri bu setle bol bol yaratıcı eğlencenin keyfini çıkarır.

Bağımsız olarak oynanabilir ya da başka LEGO ǀ Disney setlerine (ayrı satılır) eklenebilir ve sınırsız oyunlara ilham verecek özellikler ve yaratıcı aksesuarlar içerir.

Heyecan verici karakterler ve sahneler Bu sihirli LEGO ǀ Disney setiyle çocuklar hemen Disney Mirabel ve Antonio mikro bebek figürleri, ayrıca kapibara, jaguar, kurbağa ve 3 kelebek figürüyle oynamaya başlar.

Bu birinci sınıf set, oyun parkında trendleri belirlemek isteyen çocuklar için harika bir hediyedir.

Bu özel LEGO ǀ Disney Antonio’nun Sihirli Kapısı (43200) setiyle filme dayalı rol oyunlarını veya yaratıcı eğlenceyi evinize götürün. Kilidi ve kapıyı açınca oyunlar başlar!

Kapının arkasında ne var?

Bu 99 parçalı inşa edilebilen oyuncak; çalışan kilidi, anahtarlığa takılı anahtarı olan ve açılan bir ‘kapı,’ bir orta model, çıkartma kağıdı ve hayali hikayeler oluşturmak için oyun başlatıcılar içerir.

Disney Antonio ve Mirabel, ayrıca Chispi ve Parce LEGO figürleri içeren bu set, tek başına veya diğer Encanto veya Disney setleriyle (ayrı satılır) birlikte yaratıcı maceralar için tasarlanmıştır.

5 yaş ve üzeri tüm Disney Encanto hayranları, bu benzersiz hediyeye bayılacak.

‘Kapı’ açıldığında, kalkan bir hamağı ve jaguar mağarası, ayrıca oyunlara ilham verecek harika özellikleri ve aksesuarları olan bir mikro dünya ortaya çıkar.

Taşınabilir maceralar.

‘Kapı’ açıkken yüksekliği 7 cm, genişliği 22 cm, derinliği 12 cm olan bu set, kolayca toplanarak gezmeye giderken götürülebilir ve sergilendiğinde harika görünür.

Çocuklara daha muhteşem bir yapım deneyimi vermek ister misiniz?

Şimdi dijital Instructions PLUS ile bunu yapabilirsiniz.

Yakınlaştırma, döndürme ve hayalet gibi sezgisel modlarıyla dijital çağa uygun LEGO model yapımı!

• Detaylı mikro bebek figürleri, sevimli hayvanları ve tanıdık sahneleriyle bu inşa edilebilen Disney Encanto oyuncağı, çocuklara eğlenirken önemli yaşam becerileri kazandıran açık uçlu yaratıcı oyunları teşvik eder.

LEGO® yapım parçalarında öncelik, güvenlik ve kalitedir.

Modelin güzel olduğu kadar sağlam da olduğundan emin olabilmeniz için titizlikle test edilir.

Parça Sayısı:99.

Yaş Grubu:5 +

Ürün Boyutları:7 x 22 x 12 cm.

Popüler Ürünler