Oyuncak Görseller


Oyuncak

Oyuncak

En Güzel Oyuncak Çeşitleri, Oyuncak Modelleri, Bebek Oyuncakları, Kız ve Erkek Oyuncakları Modelleri Mağazamızda. Oyuncak Fiyatlarıyla İlgili Hemen Ürünlerimizi İnceleyebilirsiniz.

En Güzel Oyuncak Çeşitleri Atlas Kırtasiye ’de

Çocuklarımızın hayal dünyalarının gelişimi için kaliteli firmalar tarafından özenle hazırlanıp üretilmiş binlerce çeşit oyuncak bulunmaktadır. Bu ürünler arasında ise kız çocukları ve Erkek çocuklarının oynayabileceği yüzlerce oyuncak seçeneği bulunmaktadır. Oyuncak çeşitleri ile ilgili olarak mağazamızda binlerce ürün arasından çocuğunuzun ilgi alanına göre filtreleme sağlayarak birçok ürüne ulaşabilirsiniz.

Eğer kız çocukları için bir seçim yapacaksanız birbirinden güzel ve eğlenceli oyuncak bebekler, oyuncak bebeklerini giydirebileceği oyuncaklar gibi farklı birçok seçenekten dilediğinizi mağazamızdan sipariş verebilirsiniz. En güzel oyuncak çeşitleri içerisinde ayrıca Lego ürünlerine, yap-boz çeşitlerine, bunların yanı sıra alternatif birçok modele daha rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Barbie bebek çeşitleri arasından kız çocuklarınızın dikkatini çeken ürünlerden dilediğinizi satın alarak, çocuğunuzun mutluluğuna ortak olabilirsiniz. Barbie yarım asır süredir üretimlerini hızla sürdürmektedir. Dünya genelinde ise en çok satış ağına sahip oyuncaklar üretmektedir. Ayrıca oyuncak dışında lisansa sahip kırtasiye ürünleri, okul çantaları, kozmetik ürünlerinin de üretimini sağlamaktadır. Bu dünya devi marka ürünlerinin tasarımında ise kendisini sürekli güncel tutmakta, teknolojik yenilikleri ise kullandığı teknolojiye anında yansıtmaktadır.

Çocuklarımızın gelişimini destekleyen yapısı ile dünya genelinde yaygın bir satış hacmine sahip olan diğer bir ürün modeli ise Lego oyuncak çeşitleri. Bu ürünler ise Danimarkalı bir şirket tarafından üretilmekte olup, 1949 senesinde başladığı üretimini günümüze kadar taşımışlardır. Lego oyuncaklar hem çocukların hem de yetişkinlerin ilgisini üzerine toplamaktadır. Ürünlerin çocuklara kattığı değerse, hayal güçlerinin gelişimi, bilişsel yeteneklerinin gelişimi gibi birçok sürece katkı sağlamasıdır.

Çocuklarımızın en çok dikkatini çeken ürünler arasında ise yine Dünya genelinde oldukça yoğun ilgi gören oyun hamuru çeşitleri gelmektedir. Bu malzemeler oldukça kaliteli üretilmesiyle birlikte, insan sağlığını tehdit edici, zarar verici hiçbir madde barındırmamaktadır içerisinde. Ufak çocukların bağışıklık sistemleri gelişim aşamasında olduğundan dolayı, bakteri ve mikrop kapmaya oldukça müsait durumdadır. Bu nedenle oyun hamurlarının üretiminde içerisinde yer alan maddeler bakteri oluşumuna karşı direnç gösteren maddelerdir.

Özellikle erkek çocukların dikkatini çeken, ev ortamında ve dışarıda rahat bir şekilde kullanabilecekleri oyuncaklar arasında dünya genelinde büyük satış hacmine sahip olan, binlerce çeneği bulunan oyuncak araba çeşitleri oldukça popüler ürünlerdir. Mağazamızda da binlerce seçenek ve modeli bir arada bulabilirsiniz. Bu araba modelleri arasında ise cip modelleri, tank modelleri, kepçe modelleri, vinç modelleri, yarış arabası modelleri, çizgi filmlerde süper kahramanların kullandığı arabaların modelleri yer almaktadır. Ayrıca bu ürünler oldukça gerçek bir görünüme sahiptir. Çocukların geneli tarafından çok beğenilmesiyle birlikte, her yaştan çocuğun hatta büyüklerin de ilgisini çekmektedir.

Bildiğiniz üzere her ürün çeşidi kendi içerisinde farklı gruplarda bulunmakta, renk, boyut, seçenek, model gibi özellikleri kullanıcıların ilgi alanlarına göre sergilenmektedir. Bu durumda ise her bir birey kendi istekleri, ihtiyaçları doğrultusunda tercihler yapmaktadırlar. Sürpriz yumurta çeşitleri ise yine çocuklarımızın ilgisini üzerine toplayan, farklı tatlara sahip, farklı nitelikleri bulunan ürünlerdir. Ayrıca hem çocuklar için hem de yetişkinler için farklı büyüklüklerde ve tatlarda ürünler bulunmaktadır. Ürün grupları ise özelliklerine, niteliklerine göre fiyat bakımından da farklılıklar göstermektedir. Mağazamızdan ürünleri inceleyebilir, dilediğiniz ürünü hızlı ve kolay bir şekilde sipariş ederek satın alabilirsiniz.

En Güzel Oyuncak Modelleri Mağazamızda Fırsatı Kaçırmayın!

Oyuncak üreticileri tarafından üretilmiş olan birbirinden güzel oyuncaklar, ürün özelliklerine göre sınıflandırılmaktadır. Sınıflandırma seçeneğinde ise en önemli unsur cinsiyettir. Nereye bakarsanız bakın, hangi siteyi incelerseniz inceleyin, oyuncak modelleri kız ve erkek şeklinde cinsiyete göre bölünmektedir.

Ayrıca oyuncakların gruplandırılmasında bir takım oyuncakların belirli yaşın altında oynanması belirtilmiştir, bir kısmının ise belirli bir yaşın üzerinde oynanması belirtilmiştir. Burada da yaş kriterinin göz önünde bulundurulduğu belirtilmektedir. En güzel oyuncak modelleri arasından belirlediğimiz kriterleri göz önünde bulundurarak seçim yapmanız çocuğunuzun gelişimi ve ona doğru ürünü satın almanız için daha etkili olacaktır.

Çocuklarımızın dikkatini üzerine toplayan, oldukça yaygın satış hacmine sahip oyuncaklar arasında oyuncak bebek modelleri büyük bir rağbet görmektedir. Özel olarak tasarlanmış olan oyuncaklar, aksesuarlar arasından dilediğinizi oldukça uygun fiyatlara mağazamızdan seçebilirsiniz. Bu ürünler çocuklarınızın oyun oynama deneyimine büyük bir değer katmaktadır. Ayrıca hem büyüklerin hem de çocukların dikkatini üzerine çeken bir diğer oyuncak bebek modeliyse ağlayan yapıya sahip bebeklerdir. Bu ürünlerin özelliği ise gözlerini açıp kapatabilmeleri, altlarını ıslatabilmeleri, gövde kısımlarına gizlenmiş olan bir hoparlör ile gerçek ses çıkarabilmeleridir.

Oyuncaklarla oynamak her yaş aralığında yer alan çocukların vazgeçilmez hobileri arasındadır. Ayrıca oldukça keyifli bir aktivite çeşididir. Bu ürünler ayrıca çocuklarımızın zamanı kaliteli geçirmelerini sağlamaktadır. Bez bebek modelleri ise kumaş ya da pelüş adı verilen maddeden üretilmektedirler. Şekil bakımından ise insanlara benzemekte olan bu ürünler, çocuklarımızın vakitlerini oldukça keyifli geçirmelerine de olanak sağlamaktadırlar. Sert madde içermemesinden, yumuşak olmasından dolayı da çocuklarımızın uyku arkadaşlığı görevini de üstlenmektedirler.

Dünya genelinde oldukça yaygın tercih ağına sahip ürünlerin en başında oyuncak silah modelleri gelmektedir. Özellikle erkek çocukların tüm dikkatini üzerine toplayan bu ürünler arasında en yaygın satış hacmine sahip marka ise NERF markasıdır. Mağazamızda her yaş aralığına uygun ürünleri bulabilirsiniz. Ayrıca çocuklarımızın güvenliği için yumuşak top mermili ürünler seçebilirsiniz. Oyuncak silahlardan çocuğunuza en uygun ürünü hemen satın alarak, onlara hediye edip, mutluluklarına ortak olabilirsiniz.

Erkek çocuklara uygun olan, onların adeta rüyası haline gelmiş olan bir diğer ürünse oyuncak uçak modelleri. Çocuklarımız havada görmüş oldukları, merak etmiş oldukları bu ürünleri çocuklarımız mini boyutları da olsa inceleme fırsatı buluyorlar. Oyuncak uçak modelleri uzaktan kumandalı yapılarıyla çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel gelişimlerini destekleyerek, gelişim açısından aileler ve Pedagoglar tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yerini korumaktadır.

Çocuklarda algı güçlerinin gelişimi, hayal gücü, yaratıcılık gibi kişisel gelişimlerinin desteklenmesi adına oyuncak kepçe modelleri büyük bir öneme sahiptir. Öncelikli olarak hangi ürünü alırsanız alın çocukların ilgisine uyan ürünleri tercih etmelisiniz. Kız çocukları ve erkek çocuklarının ilgi alanları oldukça değişkenlik göstermektedir. Kız çocukları daha naif görünüme sahip, görsel açıdan oldukça zengin ürünleri tercih ederken, erkek çocukları ise iş makinaları, karakter figürleri, silah, kamyon gibi ürünlere yönelmektedirler. Mağazamızda kategorimizi inceleyerek çocuğunuzun ilgi alanına en uygun ürünleri seçebilirsiniz.

Bebek Oyuncakları Arasında Yüzlerce Seçenek Atlas Kırtasiye ‘de

Atlas Kırtasiye olarak çocuğunuzun doğduğu ilk süreçten itibaren geniş ürün yelpazemizle yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Özellikle yeni doğmuş olan, 0-6 aylık bebekler için seçim yapacağınız oyuncaklar bebeklerin çevreyi algılamasını sağlamalıdır. Bebek oyuncakları arasında eğitici oyuncak çeşitleri, birlikte aktivite yapabileceğiniz oyuncaklar, yürüteç çeşitleri, banyo oyuncak çeşitleri gibi farklı yüzlerce seçenekten dilediğinizi bebeğinize satın alabilirsiniz.

Çocuğunuz doğduktan sonra, onu kucağınıza aldığınızda sağlıklı bir şekilde gelişimi için neler yapabileceğinize dair araştırmalar yapmaya başlarsınız. Bebeklerin temel bakımları, beslenmeleri ne kadar önemliyse, çocuğunuz için seçeceğiniz oyuncaklarda o denli önem taşımaktadır. Oyuncak bebekler çocukların el-göz koordinasyonunu geliştirerek, kas gelişimlerinin de sağlıklı yönde ilerlemesine olanak sağlamaktadır. Çocuklarda oyuncaklar neden-sonuç ilişkisi kavramının tam olarak oturmasını da sağlamaktadır. Ayrıca bebekler bu oyuncaklarla benzerlik, farklılık gibi temel kavramları da çözmektedirler.

 

Oyuncak bebek arabaları ile ilgili mağazamızda farklı onlarca ürün seçeneğinden dilediğinizi kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Bu ürünlerde yine yeni doğan çocuklarda el-göz koordinasyonu gelişimini büyük oranda desteklemekte, çocuklarımızın kullanımı için dönen tekerlekleri sayesinde onların adeta algılarının büyümesini büyük oranlarda tetiklemektedir.

Oyuncak bebekler bildiğiniz üzere eski zamanlarda sadece bezden yapılırdı. Günümüzde ise teknolojinin zirveye ulaşmasıyla eskiler geride kaldı, mazide kaldı demek daha doğru olacaktır. Günümüzde ise konuşan oyuncak bebekler gibi farklı birçok ürün grubu ortaya çıktı. Bebeklerin konuşma olayı ise bebeğin göğüs kısmına gizli olarak yapılmış bir hoparlöre önceden seslerin kayıt edilmesiyle sağlanmaktadır. Ayrıca bu ürünler gözlerini dahi kırpabilmektedirler.

Çocuklarımızın dikkatini çeken bir diğer önemli ürün ise Lol bebek oyuncakları. Bu ürünler, açılabilen bir topun ortasında bulunmaktadırlar. Topun içerisinden çıkacak olan bebek ise adeta bir sürpriz şeklindedir. Nasıl bir bebek çıkacağını kimse bilemez. Topu açtıktan sonra gözükmektedir çıkacak olan ürün. Ayrıca bu top katmanlı bir yapıya sahiptir. Her katmanı açtığınızda en temelde bulunan katmanın içerisinde yer alan bebekle ilgili bir ipucu sizleri karşılamaktadır.

Ayrıca mağazamızdan gerçek gibi oyuncak bebekler fiyatları ile ilgili olarak filtreleme sağlayarak detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Seçeceğiniz gerçek görünüme sahip oyuncak bebeklerden dilediğinizi yine indirimlerimizi takip ederek oldukça uygun fiyatlara mağazamızdan satın alabilirsiniz.

En Güzel Barbie Oyuncakları Atlas Kırtasiyede

Barbie oyuncakları 1960’lı senelerden günümüze kadar dünya genelinde tüm çocukların ilgisini kazanmıştır. Bu ürünler oyuncak bebek dışında, bebeğe ait olan eşyaları da oyun dünyasına kazandırmıştır. Barbie oyuncaklar kız çocuklarının dikkatini üzerine toplamaktadır. Oyuncaklar içerisinde ise perde, çarşaf, terlik ve pijama gibi farklı birçok ürünü de bulabilirsiniz. Bu oyuncakların ilk kurgulanması ise Barbie Handler adında genç bir kadın esinlenerek uyarlanmıştır.

Barbie mutfak seti günümüzde kız çocuklarının oyuncak bebekler kadar ilgisini çekmektedir. Mutfak seti içerisinde ise ayaklı makyaj masası, ütü seti, çay seti, bulaşıklık, temizlik arabası, mikrodalga fırın, buzdolabı, pasta seti, çay seti, pizza seti, bulaşık makinası gibi ürünler yer almaktadır. Bir mutfakta bulunması gerekli olan, aklınıza gelebilecek tüm ürün çeşitlerini mutfak seti içerisinde bulabilirsiniz.

Barbie oyuncaklar farklı özellikleri ile tüm dikkatleri mağazamızda da üzerine toplamaktadır. Bebeklerin farklı saç şekilleri, saç renkleri, ten rengi, göz rengi çocukların fiziksel özellikleri tanımasına, ayrıca çocuklarımızın kendi özellikleri ile de barışık olmasına olanak sağlamaktadır. Barbie bebek fiyatları ise konseptlerine göre değişkenlik göstermektedir. Mağazamız üzerinden Barbie oyuncakları ile ilgili istemiş olduğunuz fiyat aralığı, Barbie özellikleri gibi özellikleri seçerek filtreleme sağlayabilirsiniz. Ayrıca sıkça düzenlediğimiz kampanyaları takip ederek siz de hemen indirimlerden haberdar olabilir, ürünleri oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Oyuncakların bir kısmı sadece eğlence hedefliyken bir kısmı da eğitici özellikte bulunmaktadır. Öncelikli olarak çocuklarımızın motor becerilerini geliştirmelerine katkı sağlayan, el-göz koordinasyonunu geliştirecek oyunları tercih etmemiz gerekmektedir. En güzel Barbie bebekler ile çocuklarımızın kendilerini, vücutlarını tanımalarına olanak sunarak, ayrıca göz rengi, saç rengi, mutfakta yer alan, evde yer alan eşyaları da tanımalarına olanak sağlayabilirsiniz.

Barbie bebek oyuncaklar çocuklarımızın hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlamaktadır. Ayrıca Barbie oyuncaklar içerisinden golf, basketbol, tenis gibi farklı seçeneklerde oyunlara da ulaşabilirsiniz. Bu durumla birlikte çocuklarımızın spora olan ilgilerinin artmasına vesile olarak, onlara sporu sevdirebilirsiniz. Ayrıca Barbie bebekler kız çocuklarının hayal güçlerinin gelişimini büyük oranda desteklemektedir.

Barbie evi en ucuz fiyatları sunan mağazalardan birisi olarak, hemen çevrimiçi alışveriş işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye geneline kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Müşterilerimizin ürünleri indirimli satın alabilmeleri adına E-Bülten üyeliğini kabul eden kullanıcılarımıza indirimlerimizi mail aracılığı ile sıkça bildirmekteyiz. Siz de en son gelişmelerden haberdar olmak isterseniz, mutlaka çevrimiçi mağazamızı takipte kalmalısınız.

Erkek Çocuk Oyuncaklarında Aradığınız Tüm Ürünler Atlas Kırtasiyede

Çocuklarımızın hem zihinsel hem de fiziksel gelişimlerinde oyuncaklar büyük bir önem taşımaktadır. Bundan dolayı çocuklarımız için kaliteli, uygun fiyatlı, sağlıklarını tehdit etmeyen ürünler satın almamız gerekmektedir. Çocuklarınız için aradığınız tüm oyuncakları kategorimizden filtreleme yaparak rahat bir şekilde inceleyebilirsiniz. Erkek oyuncakları için ise Cars markalı, Cat markalı ürünler, Hotwheels markalı ürünler, Transformers markalı ürünler, Star Wars markalı ürünler arasından dilediğinizi seçerek markaların ürünlerinden herhangi birisini, daha doğrusu çocuğunuzun ilgisine en uygun ürünü rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Erkek çocuk oyuncakları arasından kategorimizde yer alan, Türkiye genelinden yoğun siparişler aldığımız NERF markasına ait ürünleri inceleyebilir, ürünlerden dilediğinizi indirimli olarak hemen satın alabilirsiniz. Ayrıca erkek çocuklar arabaları çok sevmektedirler. Hatta hangi erkek çocuğa sorarsanız sorun %80’i mutlaka oyuncak araba al diyecektir. Mağazamızda yer alan seçkin markaların ürünleri olan kamyon, tır, iş makinası, uzaktan kumandalı arabalar arasından dilediğinizi hemen çocuğunuza satın alarak, onun yüzünde belirecek mutluluğa ortak olabilirsiniz.

Erkek bebek oyuncakları için en çok tercih edilen oyuncak grupları çevreyi algılamalarını kolaylaştırmak için yürüteç, banyo zamanı oyuncakları, aktivite masaları, dişlikler, mama setleridir. Bu ürünlerden dilediğinizi yeni doğan erkek çocuklarınız, kız çocuklarınız için satın alabilirsiniz.

İçeriğimizde hep Barbie bebeklerden söz ettik. Bir de hem erkek çocukları hem de kız çocuklarının dikkatlerini üzerine çeken oyuncak erkek bebek ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünlere ayrıca kıyafet giydirebilirsiniz. Bu ürünlerinde farklı özellikleri, farklı boyutları bulunmaktadır. Mağazamız üzerinden kategorimiz içerisinden filtreleme yaparak bu ürünlere de rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bebek oyuncakları erkek çocuklar için seçim yaparken daha çok onların dikkatini üzerine çekecek ürünlere yönelmelisiniz. Mağazamızdan rahat bir şekilde tüm çocuklarımıza uygun ürünlere ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz ürünleri mağazamızdan en uygun fiyatlara hemen satın alabilirsiniz.

En güzel erkek oyuncakları arasından babaların da çok iyi bildiği gibi bazı oyuncaklar oldukça çocukların dikkatini çekmektedir. Bunların en başında arabalar gelmektedir. Arabalarında kendi içinde farklı birçok çeşidi bulunmaktadır. Uzaktan kumandalı arabalar, kumandasız arabalar, çek bırak arabalar gibi. Ayrıca oyuncak silahlarda çocuklarımızın ilgisini çekmektedir. Arkadaşları ile aile bireyleri ile oldukça keyifli bir şekilde oynadıkları ürünler arasında bulunmaktadır erkek çocukların. Mağazamız üzerinden erkek çocuk oyuncakları arasından dilediğinizi indirimli olarak hemen satın alabilirsiniz.

Erkeklere göre oyuncaklar arasından arabalar, kamyonlar, silahlar, iş makinaları arasından seçiminizi yapıp hemen siparişini oluşturarak mağazamız üzerinden hızlıca ürünü satın alabilirsiniz. Birbirinden güzel oyuncaklardan dilediğinizi hemen satın almanın tam zamanı.

Kız Oyuncaklarında Aradığınız Tüm Oyuncaklar Atlas Kırtasiyede

Oyuncaklar çocuklarımızın gelişimlerini desteklemesi adına özel olarak tasarlanmaktadırlar. Ayrıca kız ve erkek çocukları için farklı ürün modelleriyle yüzlerce seçeneğe sahiptirler. Bu ürünler farklı yaş grupları dikkate alınarak üretilmektedirler. Kız oyuncakları arasında en çok ilgiyi gören ürünlerse oyuncak evi, Barbie çeşitleri, puzzle, lego gibi ürünlerdir. Bu ürün gruplarından dilediğinizi kız çocuğunuza hemen mağazamız üzerinden satın alabilirsiniz.

Kız çocuk oyuncakları anne ile çocuğun arasındaki iletişimin sağlıklı olmasına olanak sağlamaktadır. Ayrıca bu ürünler kız çocuklarının hayal gücünü desteklemekte, zihinsel gelişim sürecini ise olumlu yönde etkilemektedir.

Kız bebek oyuncakları arasında da en çok tercih edilen ürünler arasında hareketli, ses çıkaran oyuncakları seçmelisiniz. Ayrıca çıngırak şeklinde oyuncakları da tercihleriniz arasında bulundurabilirsiniz. Kız çocuklarına rengârenk tasarımlarıyla farklı özelliklerde, farklı işlevlerde ürünler seçmeniz, onların öğrenme sürecini hızlandırmakla birlikte, yaratıcı özelliklerini arttıracak, ayrıca hayal güçlerinin de gelişimini destekleyecektir.

En güzel kız oyuncakları için mağazamızda Barbie modellerini, mutfak setlerini, farklı bebek seçeneklerini inceleyebilir, dilediğiniz ürünü mağazamız üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Ayrıca mağazamızda en çok satış hacmine sahip, aileler tarafından yoğun bir şekilde ülkemizin dört bir yanından tercih edilen oyuncak bebek seti ürünlerini de inceleyerek çocuğunuzun ilgi duyduğu renklerde ürünleri hemen satın alabilirsiniz.