Play-Doh

Play Doh Oyun Hamuru Fırsatını Kaçırmayın

Play Doh oyun hamuru, birçok renk seçeneğiyle çocukların yaratıcılıklarını geliştirmektedir. Ayrıca çocukların motor kaslarının gelişimine de destek olmaktadır. Ürünlerin bulunmuş olduğu paketlerin içerisinde birçok kutu bulunmaktadır. Her bir kutu içerisinde ise farklı renklere sahip oyun hamuru yer almaktadır. Marka, çocukların sağlığına hiçbir şekilde zarar vermeyecek bileşenlerden geliştirmiş olduğu oyun hamurlarıyla çocukların her oynamasında farklı bir oyuncak yaratmasına olanak sağlamaktadır. Bazı ürünlerin yanında hamura şekil veren aparatlar yer almaktadır. Bu aparatları kullanarak hamurları farklı görünümler verebilir, şekilleri bir araya getirerek farklı nesneler elde edebilirsiniz. Bunun sonucu olaraksa çocuklarınızla oyun oynamaya zaman ayırabilir, çocuğunuzla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Play Doh Oyun Hamuru Seti Mağazamızda

Play Doh oyun hamuru seti özel kutularında rengârenk bir yapıda çocuklara sunulmaktadır. Kutu içerisinde genel olarak beyaz, sarı, mavi, yeşil, kırmızı, pembe renkler yer almaktadır. Markanın sunmuş olduğu oyun hamuru setleri çocuklara farklı oyunlar oynama fırsatı da sunmaktadır. Örnek verecek olursak, çocuklar dişçi setiyle kocaman diş olmayan bir ağız içerisine hamurlardan oluşturulmuş olan dişi yerleştirebilmektedirler. Yanında yer alan fırçayla da dişi fırçalayabilmektedirler. Çekilmesi gereken dişleri çekip tedavi edebilmektedirler. İnşaat setiyle yapı malzemelerini kamyona yükleyip boşaltarak kendi oyunlarını kurgulayabilmektedirler.

Play Doh Kuru Boya

Marka, 1930 senesinde Amerika’da kurulmasının ardından o zamandan bu yana sunmuş olduğu yenilikçi ürünleriyle tüm beğenileri üzerine toplamaktadır. Ayrıca çocuklara uygun kırtasiye ürünleri de üretmektedir. Marka, günümüzün teknolojik tüm imkânlarını kullanarak, ayrıca sektörde edindiği tecrübeleri bir araya getirerek her geçen sene kendisini daha da geliştirmektedir. Play Doh kuru boya ürünleri tüm çocukların kendisini ve yaratıcılıklarını daha fazla geliştirmeleri için ürünlerini ekonomik ambalajlarda satarak tüm çocukların eşit şartlarda faydalanmasını sağlamaktadır. Kuru boyalarla yaratıcılığını geliştirmek için hemen mağazamızdan markanın ürünlerini satın alabilirsiniz.

Play Doh Pastel Boya

Play Doh pastel boya uzun süre dayanıklı olmasından dolayı ve kullanım süresini uzatmasından dolayı sıkça ebeveynler tarafından çocuklar için tercih edilmektedir. Pastel boyalarla çocuklarınızın tüm yaratıcıklarını sergilemesi için mağazamızdan ürünü satın alabilirsiniz.

Play Doh Boyama Seti Fiyatları

Play Doh boyama seti fiyatlarıyla ilgili daha fazla zaman kaybetmeden kategorimizde yer alan ürünlerimizi hemen inceleyebilir, dilediğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz.